Domacnost

Smart Home

Chytré řešení pro každý domov
DAKO přináší inovativní řešení v oblasti chytré domácnosti pod značkami DAKO Smart Home, DAKO Smart Connect a DAKO Smart Control. Tyto systémy nabízejí řadu funkcí, které promění váš domov v inteligentní prostředí, kde je každý prvek ovladatelný na dálku, a to vše zajišťuje maximální pohodlí a efektivitu.

Vyberte si systém, který vyhovuje vašim potřebám
DAKO vám umožní vybrat si chytrý systém řízení, který dokonale odpovídá vašim potřebám. Užívejte si pohodlí s automaticky se zvedajícími roletami každé ráno nebo s bránou, která se sama uzavře, když odjíždíte do práce. Scénáře lze naprogramovat pro jednotlivé spotřebiče tak, aby zvýšily komfort vašeho živobytí.

Bezpečnost na prvním místě
S DAKO Smart Home můžete cestovat bez obav. Nejste si jisti, zda jste zavřeli bránu? S aplikací DAKO to již není problém. Aplikace vám umožní zkontrolovat a ovládat aktuální stav vašich zařízení a v případě potřeby je na dálku uzavřít.

Úspora energie a zvýšený komfort
Inteligentní řízení rolet může značně přispět k úspoře energie tím, že zabrání přehřátí domu v letních měsících nebo naopak umožní slunečním paprskům vstoupit do interiéru v zimě. To vše lze nastavit automaticky podle aktuálního počasí a vašich preferencí.

1 položek celkem